Hotel Villa Herkules

Nasz
Hotel

Hotel Villa Herkules

Hotel Villa Herkules*** znajduje się w Świnoujściu, w odległości zaledwie 300 m od najpiękniejszej, polskiej plaży. Dysponujemy czterema piętrami eleganckich pokoi: jedno- i dwuosobowych oraz przestronnymi apartamentami o podwyższonym standardzie. Potrawy przygotowywane przez naszych szefów kuchni cieszą się uznaniem wśród Gości nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Hotel Villa Herkules

Strefa
Relaksu

Hotel Villa Herkules

Oferujemy również SPA, z dostępem do szerokiej oferty zabiegów z zakresu odnowy biologicznej i fizjoterapii, w tym m.in. laseroterapię, ultradźwięki, krioterapię, magnetoterapię, hydromasaże. Ponadto, przygotowaliśmy grotę solną, która zapewni niezapomniane chwile oraz pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie.

Grota
Solna

Baza
Zabiegowa

Świnoujście

Świnoujście to miejsce magiczne nad polskim morzem gdzie warto spędzić wakacje. Miasto położone na trzech dużych wyspach, na południowym wybrzeżu Bałtyku stanowi najdalej wysunięty na północny zachód punkt w naszym kraju. Rozległa, bałtycka plaża, architektura, zapierająca dech w piersiach przyroda, parki i zieleńce, miejskie promy oraz najwyższa w Europie latarnia morska to tylko niektóre z atrakcji!

Aktywnie

Specjalnie dla miłośników aktywnego spędzania czasu w Świnoujściu przygotowano rozbudowaną sieć tras rowerowych prowadzących wzdłuż niemieckiego wybrzeża, poprzez zakątki zielonej wyspy Uznam do Peenemunde oraz Międzyzdrojów, Jeziora Turkusowego, rezerwatów ptaków na wyspie Karsibór i Rezerwatu Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym.

Morski klimat

Weekend nad morzem z rodziną czy ukochaną osobą to doskonały pomysł na krótki wypoczynek niezależnie od pory roku – bo Bałtyk zachowuje swój niepowtarzalny klimat również jesienią czy zimą.

Galeria

Opinie

 • Fajny kameralny hotel. Bardzo miła obsługa. Super miejsce, centralnie na wprost wyjście na plażę.
  Dawid
  Wrocław
 • Bardzo sympatyczne i spokojne miejsce. Miła i profesjonalna obsługa oraz super lokalizacja - blisko plaży ale też niedaleko centrum miasta. Pokój bardzo duży z super balkonem. Niezłe śniadanie z drobnymi...
  Leon
  Warszawa
 • Obiekt dla osób które potrzebują wypocząć, dobrze spać i mieć dobre posiłki. Obiekt organizuje wypoczynek wraz z zabiegami, posiłki + wieczorki taneczne, koncerty. Do plaży jest maks 100 metrów i tak...
  Rafał
  Sosnowiec
OPINIE Hotel Villa Herkules

Bezpieczny hotel